Üniversite İngilizcesi

Üniversite İngilizcesi
Üniversite İngilizcesi Kursu

Mezun olduktan sonra iş hayatına başlarken karşınıza çıkacak en büyük engel şüphesiz yabancı dil problemidir. Daha okurken bu sıkıntıyı aşabilmeniz gerekmektedir.

Hızla globalleşen dünyamızda, Türkiye'ye olan yabancı sermaye ilgisi her geçen gün artıyor. Yabancı ortak alan yerli şirketlerin yanı sıra yabancı sermaye, hizmetler sektöründen üretim sektörüne kadar pek çok sektörde kendisini göstermekte.

Bu gelişime paralel olarak, yabancı sermayeli işletmelerde kariyer hedefleyen veya mevcut çalıştığı işletmede kariyer hedeflerini geliştirmek isteyen öğrenciler için, en az bir yabancı dil artık mecburi olmuş durumda.

Üniversite bölümünüz hangisi olursa olsun ingilizce dil eğitimi çok önemlidir. Yabancı dil olarak ingilizce seçtiyseniz ve dil derslerinizde sorun yaşıyorsanız kurumumuzda yapılacak seviye belirleme sınavının ardından size uygun sınıflarda eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz dil eğitiminde size en hızlı kazanımları sağlayacak eğitim programını belirleyecektir.

Mezun olduktan sonra iş hayatına başlarken karşınıza çıkacak en büyük engel şüphesiz yabancı dil problemidir. Daha okurken bu sıkıntıyı aşabilmeniz için sizlere  özel Kampanya ve İndirim imkanlarıyla İngilizce'yi öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Hemen Formu Doldurun, Fırsatları Kaçırmayın