İngilizce V.I.P Eğitim

İngilizce V.I.P Eğitim
Bire bir Özel Ders Programları

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.

İngilizce özel ders hizmetimizde öncelikle öğrencinin ihtiyacı ve bu ihtiyaca karşın mevcut durumu analiz edilir. Sağlıklı verilerle hareket etmek için öğrenci ücretsiz seviye belirleme sınavına sokulur. Öğrencinin ihtiyacı ve talebine göre yabancı veya Türk öğretmenlerden İngilizce özel ders için plan yapılır.

Neden Özel Ders

Özel ders programı tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak hazırlanır. Katılımcı kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkı yapabilir. Özel kursların tercih edilmesi katılımcının, kurs içeriğini, yoğunluğunu, saatlerini herhangi bir gruptan bağımsız olarak kendi ihtiyacı ve uygunluğuna göre belirleyebilmesi olarak gösterilebilir.

Ayrıcalıklı İngilizce ile Ayrıcalıklı Bir Kariyer 

Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, İngilizce eğitim koçunuzdur. Öğrenme, algılama, uygulama ve daha pek çok olguda size yol gösteren prensipler üzerine çalışan kurumumuz; her bireyin dünyasını, ufkunu, vizyonunu geliştirmekte ve genişletmektedir. İngilizce Vip Eğitim, hem eğitim hayatınızın hem sosyal hayatınızın hem de iş hayatınızın en büyük destekleyicisi olacaktır.


Size özel eğitim planınızın hazırlanması ve İngilizce özel ders hakkında bilgi almak için bu sayfadaki formu doldurun. Hemen eğitiminiz için plan yapmaya başlayalım.

İngilizce Vip Eğitimin en büyük farkı ve ayrıcalığı size zaman ve hakimiyet alanında ayrıcalık sunmasıdır. Hızlı bir şekilde, özel bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız eğitim ve sertifika programınıza başvurabilirsiniz.