İspanyolca Kursu

İspanyolca Kursu
İspanyolca Kursu Eğitim Programı

Dünya’nın Konuştuğu Dil: İspanyolca...

İspanya denildiği zaman birçok şey akla gelmektedir. Boğa güreşi, Flamenko, Salvador Dali, Kanarya Adaları ve daha pek çok şey… İspanya, etkileyici ve büyülü bir Avrupa ülkesidir. Son 10 yıldır ciddi bir göç almaktadır. Akdeniz ülkesi olması dolayısı ile Türk kültürüne de yakın bir yapıdadır.

İspanyolca; İspanya, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Küba, Şili, Ekvador, Filipinler, Meksika, Panama, Paraguay, Peru, Dominik Cumhuriyeti, Uruguay ve daha pek çok yerde konuşulan önemli bir lisandır.

İspanyolca, İngilizce’den sonra en çok konuşulan dillerden bir tanesidir. Bu yönü ve bu durumu ile öğrenilmesi gereken, bilinmesi gereken önemli bir dildir. Biz, uzman kadromu ve profesyonel ekibimiz ile sizlere İspanyolca dil eğitiminde etkili bir hizmet veriyoruz.

Melodik yapısı, fonetiği, aksanı ile benzersiz bir dil olan İspanyolca, hem sosyal hayatınızda hem de iş hayatınızda size büyük kolaylıklar sunacaktır. Temel düzey ile başlayan ve sonrasında ileri düzeyde devam eden eğitim programımız sizlere benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Kariyer için eğitim için sosyal hayat için bu güzel dili öğrenebilirsiniz.

İspanyolca kursları A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 seviyeden oluşmaktadır.İspanyolca Kursu Eğitimlerinizde, Hızlı ve Etkili Sonuçlar için Hemen Formu Doldurun. Size Özel Programlar Hakkında Bilgi Verelim.