Genel İngilizce

Genel İngilizce
Genel İngilizce Kursu

İngilizce şüphesiz ki dünyada ana diliniz dışında bir dilde iletişim kurabilmek için en çok ihtiyaç duyabileceğiniz yabancı dildir. Kişisel gelişimine, kariyerine, eğitimine katkı yapmak isteyen herkes genel ingilizce kurslarımıza katılabilir.

İngilizce iletişim kurabilmek kişiye eğitim hayatında, seyahatlerinde, iş hayatında, küresel çağda sayısız avantaj sağlayacak en önemlisi de size bağımsız kılacaktır. 

Genel İngilizce Kursu Eğitimi

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Türk ve yabancı eğitmenlerimizle yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecektir. Genel İngilizce kurslarımız konuşma odaklı olmakla birlikte diğer becerileriniz olan reading, writing ,speaking, listening ve grammar alanlarında İngilizcenizi geliştirmeyi hedefler.

İngilizce Seviyeleri

Genel İngilizce dil kursunda diğer dillerde olduğu gibi Ortak Avrupa Dil Portfolyosu çerçevesinde A1 başlangıç seviyesi, A1-A2-B1-B2-C1-C2 olmak üzere toplam 6 kur bulunmaktadır.  Avrupa Dil Portfolyosu, okulda veya okul dışında dil öğrenen veya öğrenmiş kişilerin, dil öğrenme konusunda edindikleri ile yaşadıkları kültürel deneyimlerin tamamını kaydedip, ifade edebilecekleri bir dökümandır. 

  • A1(Elementary),
  • A2(Pre-Intermediate),
  • B1(Intermediate),
  • B2(Upper Intermediate),
  • C1(Advanced),
  • C2(Proficient)

İngilizce Öğrenmek Zor mu ?

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller yoktur. Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Pendik İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.

Eğitim Materyalleri

Pendik İngiliz Kültür, genel ingilizce eğitimlerinde de eğitimi destekleyecek materyalleri öğrencileri için temin eder. Ders amacıyla kullanılacak kitaplar haricinde, sizlere birde her yerden erişebileceğiniz  online uygulama sunmaktadır.

İletişime Geçin, Özgürlüğü Fark Edin

Küreselleşen dünyanın bir parçası olmak ve özgür iletişime adım atmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Bu sayfadaki formu doldurun, Hemen Bize Ulaşın, Kampanyaları Kaçırmayın. 


Pendik İngiliz Kültür İngilizce Kursunda, tüm sınıf eğitimleri 6 - 9 kişilik sınıflarda geniş ve ferah bir ortamda verilmektedir. İngilizce kursları, hafta içi ve hafta sonu sabah ve akşam olarak etmektedir. Size uygun saat dilimine göre tercih yapabilirsiniz. Ya da sizlere uygun esnek saatli ingilizce eğitimlerimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kulüp aktivitelerimizle eğitiminizi destekleyerek ingilizcenizi hızlıca geliştirirsiniz.